Partiturak.eus Partitions pour txistu, silbote et autres instruments classique basque. https://www.partiturak.eus Sun, 13 Jun 2021 05:38:20 +0000 Sun, 13 Jun 2021 05:38:20 +0000 Contrapas Uruñuela
]]>
https://www.partiturak.eus/afficher/Kontrapasa/Contrapas%20Uru%C3%B1uela partitura-696 Fri, 11 Jun 2021 12:00:00 +0000
Oxiñetik Bideteria
]]>
https://www.partiturak.eus/afficher/Biribilketa/Oxi%C3%B1etik%20Bideteria partitura-695 Thu, 10 Jun 2021 12:00:00 +0000
Arin arin 7
]]>
https://www.partiturak.eus/afficher/Arin-arin/Arin%20arin%207 partitura-694 Wed, 09 Jun 2021 12:00:00 +0000
Agur Herri Maitea
]]>
https://www.partiturak.eus/afficher/Zortziko/Agur%20Herri%20Maitea partitura-693 Tue, 08 Jun 2021 12:00:00 +0000
Isidrorena
]]>
https://www.partiturak.eus/afficher/Arin-arin/Isidrorena partitura-689 Mon, 07 Jun 2021 12:00:00 +0000
Euskara Plazara
]]>
https://www.partiturak.eus/afficher/Abestiak/Euskara%20Plazara partitura-688 Sat, 05 Jun 2021 12:00:00 +0000
Morrisons Jig
]]>
https://www.partiturak.eus/afficher/Herrikoia/Morrisons%20Jig partitura-692 Fri, 04 Jun 2021 12:00:00 +0000
Beti Eskamak Kentzen
]]>
https://www.partiturak.eus/afficher/Biribilketa/Beti%20Eskamak%20Kentzen partitura-687 Thu, 03 Jun 2021 12:00:00 +0000
A balastreira
]]>
https://www.partiturak.eus/afficher/Mui%C3%B1eira/A%20balastreira partitura-686 Wed, 02 Jun 2021 12:00:00 +0000
Zortzikoa 103
]]>
https://www.partiturak.eus/afficher/Zortziko/Zortzikoa%20103 partitura-685 Tue, 01 Jun 2021 12:00:00 +0000
Begoñako Andra Mari
]]>
https://www.partiturak.eus/afficher/Abestiak/Bego%C3%B1ako%20Andra%20Mari partitura-691 Mon, 31 May 2021 12:00:00 +0000
Zortziko (Arm Urteaga) 2
]]>
https://www.partiturak.eus/afficher/Zortziko/Zortziko%20%28Arm%20Urteaga%29%202 partitura-684 Sun, 30 May 2021 12:00:00 +0000